הכנה למבחני קבלה לרפואה בבן גוריון חדש

ניסיון רב בהדרכה לכל שלבי המיון בקבלה לרפואה בבן גוריון! כתיבת קורות חיים, הדרכה למבחן הממוחשב והכנה לראיון האישי. ההיכרות המעמיקה שלנו עם הליך המיון בבן גוריון יחד עם התהליך האינדיבידואלי בהיפוקרטס מאפשרים התבוננות קרובה ומשוב אישי ומקצועי המסייעים להגברת סיכויי ההצלחה שלך לקבלה לפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון.  

ההדרכה בהיפוקרטס למבחני המיון בפקולטה לרפואה בבן גוריון כוללת 3 חלקים ב-3 פגישות. ניתן לתאם שלושה מפגשים לכל חלקי ההדרכה או רק לחלק ממנה, הכל על פי בחירתך: 

  1. לקראת ההרשמה לאוניברסיטה – כתיבת קורות חיים בהליך ההרשמה לאוניברסיטה.
    מסמך קורות החיים בהליך ההרשמה מורכב מארבע שאלות אישיות אשר עלייך לענות עליהן. קורות החיים מהווים תמיד את הבסיס לראיון האישיותי אליו תזומן אם תעבור את המבחן הממוחשב בהצלחה. במפגש המשותף נכתוב ביחד את קורות החיים שלך, באופן שייצג אותך היטב, תוך דגש על חוזקותייך אשר יבליטו את התאמתך כמועמד ללימודי רפואה. ניסוח וכתיבת קורות החיים באופן זה יתנו לך יתרון משמעותי בשלב הראיון האישי.
  2. לקראת המבחן הממוחשב – הדרכה מקיפה לכל החלקים האישיותיים במבחן הממוחשב ותרגול משותף עם משוב אישי.

    ההכנה למבחן הממוחשב היא במפגש הדרכה אישי הכולל הכנה מקיפה לכל החלקים האישיותיים במבחן הממוחשב. בנוסף, בסוף השיעור תקבל חוברת הדרכה ובה הסברים מקיפים על המבחן הממוחשב ושאלות נוספות לתרגול עבור כל ארבעת חלקי המבחן. ההכנה לשנת 2021 מתבססת על מבנה המבחן כפי שהיה ב 2019. בשנת 2020 המבחן הממוחשב לא התקיים בשל מגיפת הקורונה.

  3. לקראת הראיון האישי – תרגול והדרכה לראיון האישי למי שעובר בהצלחה את המבחן הממוחשב.
    ברכות!! הגעת לשלב האחרון והקובע!  בהיפוקרטס אנו מבצעים הכנה מקיפה ומקצועית הכוללת תרגול של דרכי מענה לשאלות השכיחות השונות הנשאלות מדי שנה בבן גוריון בשילוב עם מסמך קורות החיים שלך. זאת, תוך מתן תשומת לב להיבטים חשובים עליהם שמים דגש בהליך המיון באוניברסיטת בן גוריון. בסוף המפגש תקבל חוברת הדרכה מפורטת עם קרוב ל-400 שאלות משוחזרות מראיונות בשנים קודמות. 

 "נעזרתי ברוני בתהליך הקבלה שלי לרפואה בבן גוריון והיא נתנה לי המון ידע, כלים ודיוק מחשבתי…" קים. ר. (סטודנטית שנה א' בשנת 2020 לרפואה בבן גורי

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support