הכנה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית

ההכנה הפרטית בהיפוקרטס לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית  היא לכל חלקי תהליך המיון. יש לנו ניסיון רב ומעמיק בתהליך המיון לרפו"ש בעברית ואת הידע בהדרכת מועמדים למענה אפקטיבי ואותנטי לשאלות הנפוצות. כל אלו יסייעו לך להגדיל את סיכוייך להתקבל לפקולטה לרפו"ש באוניברסיטה העברית. 

בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית יש שני אפיקים של תהליכי מיון ובהיפוקרטס מתקיימת הכנה פרטית לכל השלבים בשני האפיקים. 

אפיק ראשון – מועמדים בעלי ציון פסיכומטרי גבוה מתבקשים לענות בביתם על מספר שאלות אודות עצמם בטופס מובנה אשר נשלח אליהם בתהליך ההרשמה, ולאחר מכן מוזמנים ישירות לראיון אישי. התשובות לשאלות בטופס המובנה שנשלח אלייך הן חשובות מאד כי הן יהוו את הרושם הראשוני ממך וכן יהוו את הבסיס לראיון האישי. בהיפוקרטס אנו מסייעים בהליך כתיבת התשובות לשאלות בטופס המובנה במפגש הדרכה אישי המותאם לכל מועמד. בנוסף, אנו מבצעים כמובן הכנה פרטית לראיון האישי. ההכנה מבוססת על היכרות עם השאלות הנפוצות בראיונות לרפו"ש באוניברסיטה העברית ועם הניסיון בהדרכת מועמדים לראיונות אלו. 

אפיק שני – מועמדים לאוניברסיטה העברית, בעלי ציון פסיכומטרי אשר אינו מאפשר זימון ישיר לשלב הראיון האישי מוזמנים קודם לשלב השאלון הביוגרפי. השאלון זה מבחן בכתב שמתקיים במועד אחד בלבד בשנה.  מילוי השאלונים הוא שלב ממיין אשר רק מי שעובר אותו בהצלחה מוזמן לראיונות אישיותיים. בהיפוקרטס מתבצעת הדרכה מקיפה למענה לשאלונים הביוגרפים. בשנים 2020 ו-2021  – 100 אחוז (!) מהתלמידים שקיבלו הדרכה בהיפוקרטס לשאלונים הביוגרפים בהדסה עברו לשלב הראיונות. לאחר המעבר לשלב הראיונות, מקבל המועמד טופס מובנה עם שאלות אודותיו. החל משלב זה, הליך המיון זהה לאפיק הראשון. על המועמד לשלוח את תשובותיו לפקולטה ולאחר מכן מתקיים ראיון אישי שהוא השלב האחרון בהליך הקבלה ואשר יש לנו ניסיון רב בהכנה אליו. 

היכרותינו הרבה עם הליך המיון והניסיון בהדרכת מועמדים לקבלה לרפואת שיניים יגבירו מאד את סיכויי הקבלה שלך. 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support