הכנה לצו ראשון

כתבה שלי במאקו על הראיון האישיותי בצו ראשון ניתן לקרוא כאן 

קיבלת זימון לצו ראשון? חשוב לך לקבל ציון קב”א גבוה? הכנה אישית מותאמת במיוחד לך לראיון בצו ראשון – במפגש פרטי אחד בן שעתיים עם רוני גרינברג – בעלת ניסיון רב ומוצלח בהכנת מלש”בים לראיונות בצו ראשון 

חולם על תפקיד ביחידה מובחרת?  רוצה לשרת בתפקיד טכנולוגי ב-8200? חולם להיות טייס בחיל האוויר?

אנו בהיפוקרטס מכירים היטב את הריאיון האישי שעובר המועמד או המועמדת בצו ראשון ויודעים כיצד להתאים הידע הזה בהכנה אישית לכל מועמד ומועמדת.

הכנה עם רוני גרינברג בהיפוקרטס תאפשר לך למצות את מלוא הפוטנציאל שלך בראיון האישי בצו ראשון, אשר גם בנים וגם בנות עוברים אותו. הראיון בצו הראשון יהיה משמעותי מאד בקביעת אפשרויות השיבוץ העתידיות בשרות הצבאי שלך.

עתידם של כל תלמיד ותלמידה בכיתה יא’ בשירותם הצבאי, אשר עשוי להשפיע על כל העתיד שלהם, ייקבע בצו הראשון. זו הזדמנות חד פעמית שחורצת גורלות לשנים רבות.

ציון הדפ”ר אותו מקבל המועמד לשרות בטחון (מלש”ב) הוא ציון שמורכב משלושה חלקים – ציון השכלה ראשוני, מבחן פסיכוטכני וראיון אישי. ישנם מגוון מבחנים פסיכוטכניים און ליין בהם ניתן להתנסות כדי להפחית את רמת חוסר הוודאות. מבנה המבחנים הפסיכוטכניים זהה לכולם ולכן תרגול און ליין באפליקציות שונות יכול לתת לך מענה הולם לכך. אולם, שלב הריאיון האישי בצו הראשון הוא מורכב מאד ומשתנה ממועמד למועמד ולכן אליו נדרשת הכנה ייחודית ואישית במפגש פרטי. הראיון האישי נמשך בדרך כלל 20 עד 30 דקות ולכן יש משקל רב לכל תשובה שתענה. ניתן לקיים את ההכנה בהיפוקרטס בפגישה פרונטלית או באמצעות הזום. 

כדי לקבל את ההכנה המקצועית ביותר לראיון האישי בצו ראשון –  מוזמן לתאם הכנה אישית עם רוני גרינברג בהיפוקרטס,  כדי להגדיל את הסיכוי שלך לשרת בתפקיד שאתה כל כך רוצה. 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support