הכנה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית

ההכנה הפרטית בהיפוקרטס לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית  היא לכל חלקי תהליך המיון. יש לנו ניסיון רב ומעמיק בתהליך המיון לרפו"ש בעברית ואת הידע בהדרכת מועמדים למענה אפקטיבי ואותנטי לשאלות הנפוצות. כל אלו יסייעו לך להגדיל את סיכוייך להתקבל לפקולטה לרפו"ש באוניברסיטה העברית. 

100 אחוז מהמועמדים אשר קיבלו הכנה בהיפוקרטס בשלוש השנים האחרונות לשלב המבחנים האישיותיים בכתב באוניברסיטה העברית עברו אותם בהצלחה !! 

מבחן אישיות בכתב – כל המועמדים אשר עומדים בתנאי הסכם יוזמנו למבחן אישיותי בכתב – שלב השאלונים. טווח הציונים בשאלון הוא 150-250. ציון המעבר בשאלונים נקבע על ידי האוניברסיטה ומשתנה משנה לשנה. 

הראיון האישי – מועמדים אשר יעברו בהצלחה את שלב השאלונים יוזמנו לשני ראיונות אישיים. לפני הזימון לראיון האישי יישלח אלייך טופס עם שאלות אודותייך.  התשובות לשאלות בטופס המובנה שנשלח אלייך הן חשובות מאד כי הן יהוו את הרושם הראשוני ממך וכן יהוו את הבסיס לראיון האישי. בהיפוקרטס אנו מסייעים בהליך כתיבת התשובות לשאלות בטופס המובנה במפגש הדרכה אישי המותאם לכל מועמד. בנוסף, אנו מבצעים כמובן הכנה פרטית לראיון האישי. ההכנה מבוססת על היכרות עם השאלות הנפוצות בראיונות לרפו"ש באוניברסיטה העברית ועם הניסיון בהדרכת מועמדים לראיונות אלו. 

היכרותינו הרבה עם הליך המיון והניסיון בהדרכת מועמדים לקבלה לרפואת שיניים יגבירו מאד את סיכויי הקבלה שלך לפקולטה לרפואת שיניים. 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support