ניסיון רב בהדרכה פרטית לכל שלבי המיון בקבלה לרפואה בבן גוריון! כתיבת קורות חיים, הדרכה למבחן הממוחשב והכנה לראיון האישי.  

ההדרכה הפרטית בהיפוקרטס למבחני המיון בפקולטה לרפואה בבן גוריון כוללת 3 חלקים ב-3 פגישות. ניתן לתאם שלושה מפגשים לכל חלקי ההדרכה או רק לחלק ממנה, הכל על פי בחירתך:

  1. לקראת ההרשמה לאוניברסיטה – כתיבת קורות חיים בהליך ההרשמה לאוניברסיטה.
    מסמך קורות החיים בהליך ההרשמה מורכב מארבע שאלות אישיות אשר עלייך לענות עליהן. קורות החיים מהווים תמיד את הבסיס לראיון האישיותי אליו תזומן אם תעבור את המבחן הממוחשב בהצלחה. במפגש הפרטי נכתוב ביחד את קורות החיים שלך, באופן שייצג אותך היטב, תוך דגש על חוזקותייך אשר יבליטו את התאמתך כמועמד ללימודי רפואה. ניסוח וכתיבת קורות החיים באופן זה יתנו לך יתרון משמעותי בשלב הראיון האישי.
  2. לקראת המבחן הממוחשב – הדרכה פרטית מקיפה לכל החלקים האישיותיים במבחן הממוחשב ותרגול משותף עם משוב אישי. ההכנה למבחן הממוחשב היא במפגש הדרכה פרטי הכולל הכנה מקיפה לכל החלקים האישיותיים במבחן הממוחשב. בנוסף, בסוף השיעור תקבל חוברת הדרכה ובה הסברים מקיפים על המבחן הממוחשב ושאלות נוספות לתרגול עבור כל ארבעת חלקי המבחן. ההכנה לשנת 2022 מתבססת על המבנה החדש של המבחן משנת 2021. 
  3. לקראת הראיונות האישיים – הראשון וגם השני. 
    ברכות!! הגעת לשלב האחרון והקובע!  בהיפוקרטס אנו מבצעים הכנה פרטית, מקיפה ומקצועית הכוללת תרגול של דרכי מענה לשאלות השכיחות השונות הנשאלות מדי שנה בבן גוריון בשילוב עם מסמך קורות החיים שלך. זאת, תוך מתן תשומת לב להיבטים חשובים עליהם שמים דגש בהליך המיון באוניברסיטת בן גוריון. בסוף המפגש תקבל חוברת הדרכה מפורטת עם קרוב ל-400 שאלות משוחזרות מראיונות בשנים קודמות. 
           הניסיון הרב שלנו בהכנת מועמדים לקבלה לבן גוריון יגדיל מאד את סיכויי הקבלה שלך. 
 

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support