בהיפוקרטס אנו מכינים בהצלחה להליך המיון לפקולטות לרפואת שיניים בתל אביב ובעברית. תהליך המיון לפקולטות לרפואת שיניים כולל באוניברסיטה העברית לחלק מהמועמדים  מילוי שאלונים ביוגרפיים ואילו חלק מהמועמדים מוזמן ישירות לשלב הראיונות. גם המועמדים המוזמנים ישירות לשלב הראיונות נדרשים לענות על שאלון שנשלח אליהם און ליין. בהיפוקרטס מתבצעת הדרכה בת שעה וחצי למענה על השאלון אשר התשובות אליו הן חלק מהליך הקבלה. לפקולטות לרפואת שינים בתל אביב ובעברית מתבצעת  הכנה לראיון קבלה לרפואת שיניים.

אוניברסיטת תל אביב והאוניברסיטה העברית, בוחנות בנפרד את המועמדים לפקולטות לרפואת שיניים. באוניברסיטת תל אביב מתקיימים ראיונות אישיים.  באוניברסיטה העברית לחלק מהמועמדים מועברים שאלונים המהווים שלב ממיין ורק מי שעובר אותם בהצלחה, מוזמן לראיונות האישיים. חלק מהמועמדים באוניברסיטה העברית מוזמנים ישירות לשלב הראיונות האישיים.

בכל שנה ישנה הזדמנות אחת בלבד בכל אוניברסיטה לעבור תהליך מיון זה ולהתקבל לפקולטה לרפואת שיניים.  על מנת להגדיל את סיכוייך להתקבל, חשוב שתגיע מוכן ותמצה את ההזדמנות האחת הזו. השאלות בשאלונים ובראיונות כוללות תיאור קונפליקטים בינאישיים מתחום רפואת השיניים וכיצד תתמודד איתם, שאלות על הדרכים בהן התמודדת עם מצבים חברתיים מורכבים בעברך וכן שאלות שונות אשר נועדו לבדוק את המוטיבציה שלך לעבוד כרופא שיניים. בהיפוקרטס אנו מכירים היטב את סוגי השאלות במבחני המיון השונים לפקולטות לרפואת שיניים בתל אביב ובאוניברסיטה העברית. אנו מדריכים באופן אישי ומקצועי על הדרכים למענה על השאלות. אלו, בשילוב הדרכה אישית להצגה המיטבית שלך כמועמד, מגבירים מאד את סיכוייך להתקבל ללימודי רפואת שיניים.

למידע נוסף אודות המבחנים וטיפים להצלחה מוזמן.ת. לבקר גם בעמוד הפייסבוק  – היפוקרטס – מרכז הכנה למבחני מיון 

baner