חושב על האתגר המקצועי הבא שלך? רוצה להתקבל למשרת החלומות שלך? רוצה לשדרג את השכר שלך? רוצה להתקדם מבחינה ניהולית? בין אם אתה עובד כעת ומחפש לעבור לעבודה אחרת ובין אם אינך מועסק כרגע – אתה מתמודד מול מועמדים רבים ולכן מומלץ מאד ש:

*קורות החיים שלך יספרו היטב את סיפור חייך המקצועי ויעידו על התאמתך למשרה.
*פרופיל הלינקדין שלך יהיה בולט, אטרקטיבי ומעודכן עם קשרים רלוונטיים. 
*בריאיון תהיה מודע לשפת הגוף, למילותיך, לדינמיקה עם המראיין ולהופעתך החיצונית. 

אשמח לסייע לך בכל הדברים האלה ועוד, על מנת להגדיל את סיכויך להתקבל למשרה הרצויה. 

למעלה מ-25 שנה אני עוסקת בתחום האבחון, המיון והגיוס. עבדתי כמאבחנת, מנהלת גיוס, יועצת ארגונית ומנהלת משאבי אנוש בחברות קטנות וגדולות, במלכ"רים, בסטרטאפים ישראלים ובחברות בינלאומית, ושימשתי כיזמת, שותפה ומנכ"לית של חברות השמה מובילות. בשנים האחרונות אני עוסקת רבות בנוסף לכך, בהכנת מועמדים למבחני הקבלה האישיותיים לפקולטות לרפואה ורפואת שיניים בישראל ובעולם. ניתן לקרוא כאן כמה מאמרים שכתבתי בנושא  

אני בעלת BA  בפסיכולוגיה, ובעלת שני תארי MA מאוניברסיטת תל אביב- ניהול משאבי  אנוש וייעוץ ארגוני, גישור ויישוב סכסוכים.

קראתי אלפי קורות חיים ופרופילים בלינקדין עד היום, בצעתי בעצמי אלפי ראיונות, כתבתי דו"חות אבחון וגייסתי עובדים לכל קשת התפקידים הקיימת ובכל דרג היררכי – תחומי אדמיניסטרציה, תפקידים טכנולוגים מגוונים, מנהלי ביניים, סמנכ"לים ומנכ"לים. 

ההכנה אותה אני מעבירה לקראת ראיונות עבודה הינה לכל הדרגים ולכל התפקידים בכל ארגון. 

ההכנה יכולה להתבצע באחד או יותר מהמסלולים הבאים: 

  • ניסוח ועריכת קורות החיים – פגישה בת שעתיים –  בפגישה זו ננסח את קורות החיים שלך בדרך האטרקטיבית ביותר שתשקף את ניסיונך, כישוריך ומידת התאמתך לתפקיד המבוקש על ידך

  • עריכת פרופיל לינקדין – פגישה בת שעה וחצי – רשת הלינקדין הינה הרשת החברתית העסקית הפופולארית ביותר כיום, אשר טומנת בחובה הזדמנויות תעסוקתיות מגוונות.  בפגישה נערוך ביחד את פרופיל הלינקדין שלך על מנת שהזהות הדיגיטלית שלך תיראה מזמינה עבור המגייסים הרלוונטיים.  

  • מפגש סימולציה לראיון עבודה – פגישה בת שעתיים. לפגישה זו תגיע עם קורות החיים אשר הכנת בעצמך או שהכנו ביחד. במפגש זה נתרגל ראיון עבודה מקיף ותקבל ממני משוב ממוקד לשימור ושיפור בדרך ההצגה העצמית שלך בראיונות על מנת ליצור את הרושם הרצוי ולהדגיש את התאמתך. 

באמצעות ההכנות שאני מציעה, תלמד כיצד להגדיל את סיכוייך למשרת החלומות שלך על ידי כך שנלמד כיצד ליצור את הרושם החיובי הרצוי מהרגע הראשון לראיון היות ויש כל כך הרבה משתנים הקובעים הצלחה בראיון. יתרה מזו, מחקרים מראים כי אנשים נוטים להעריך אנשים אחרים אשר הם פוגשים לראשונה בעשירית  השנייה הראשונה למפגש… 

(Interpretation of Appearance: The Effect of Facial Features on First Impressions and Personality, Wolffhechel, Karin et Al.,   2014)

לכן, חשוב מאד לדעת כיצד כמועמד תוכל להגדיל את הסיכוי להיות מוזמן לראיון, להשאיר רושם ראשון חיובי, לענות על השאלות המורכבות והקשות ביותר עם בטחון ואיך להתנהל מול המראיין במהלך הראיון ובסיומו על מנת להגדיל את סיכויי הקבלה שלך. 

כי העבודה שלך, זו העבודה שלי.
מצפה לשמוע ממך, רוני. 0544439072