הבן שלך חולם על תפקיד ביחידה מובחרת? הבת שלך רוצה לשרת ב-8200? הבן שלך חולם להיות טייס בחיל האוויר?

עזרו לו להגשים את החלום כדי שיוכל להגדיל את סיכוייו להתמיין לכל תפקיד אותו הוא רוצה למלא בצבא.

הכנה בהיפוקרטס תאפשר לילדך למצות את מלוא הפוטנציאל שלו בראיון האישי בצו ראשון, אשר גם בנים וגם בנות עוברים אותו. הראיון בצו הראשון יהיה משמעותי מאד בקביעת אפשרויות השיבוץ העתידיות בשרות הצבאי של המועמד לשירות בטחון.

עתידם של כל תלמיד ותלמידה בכיתה יא' בשירותם הצבאי, אשר עשוי להשפיע על כל העתיד שלהם, ייקבע בצו הראשון. זו הזדמנות חד פעמית שחורצת גורלות לשנים רבות.

ציון הדפ"ר אותו מקבל המועמד לשרות בטחון (מלש"ב) הוא ציון שמורכב משלושה חלקים – ציון השכלה ראשוני, מבחן פסיכוטכני וראיון אישי.

ישנם מגוון מבחנים פסיכוטכניים און ליין בהם ניתן להתנסות כדי להפחית את רמת חוסר הוודאות. מבנה המבחנים הפסיכוטכניים זהה לכולם ולכן תרגול און ליין יכול לתת מענה לכך.

אולם, שלב הריאיון האישי בצו הראשון הוא מורכב מאד ומשתנה ממועמד למועמד ולכן אליו נדרשת הכנה ייחודית. הראיון האישי נמשך בערך חצי שעה ולכן יש משקל רב לכל תשובה שיענה ילדכם. ניתן לקיים את ההכנה בהיפוקרטס בפגישה אישית או און ליין.

אנו בהיפוקרטס מכירים היטב את הריאיון האישי שעובר המועמד או המועמדת בצו ראשון ויודעים כיצד להתאים הידע הזה בהכנה אישית לכל מועמד ומועמדת.

תנו לילדכם את נקודת הפתיחה הטובה ביותר לצו הראשון –  קבעו  לו הכנה בת שעתיים בהיפוקרטס שתאפשר לו למצות את המיטב שבו.

baner