הכנה למור, מרקם, מרב וצמרת

בהיפוקרטס אנו מכינים מועמדים לרפואה למסלול השש שנתי, למסלול הארבע שנתי ולמסלול צמרת

תאריכי המבחנים לשנת 2019:

שאלון ביוגרפי למסלולים – ארבע שנתי ושש שנתי – 5.7.2019

מרכז הערכה (יום תחנות) למסלול השש שנתי – 7-21/7/2019

מרכז הערכה (יום תחנות) למסלול הארבע שנתי – 15-19/7/2019

מערכות המיון מור, מרקם ומרב משמשות ככלי מיון לקבלה ללימודי רפואה עבור אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בר אילן, אריאל והטכניון (על ההכנה ללימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ניתן לקרוא בפרק נפרד). הן נועדו לאפיין את המועמדים לפי משתנים אישיותיים שאינם נמדדים בבחינות הבגרות ובבחינה הפסיכומטרית. במערכות מיון אלו נבדקים בין היתר, כישורי תקשורת בין אישית, מודעות עצמית, בגרות, אחריות, יכולת קבלת החלטות והיכולת להתמודד עם מצבים שונים.

למידע נוסף אודות המבחנים וטיפים להצלחה מוזמן.ת. לבקר גם בעמוד הפייסבוק  – היפוקרטס – מרכז הכנה למבחני מיון 

למערכות מיון אלו שני חלקים: שאלון אישי-ביוגרפי ויום תחנות במרכז הערכה. יום התחנות במרכז ההערכה מורכב מ-8 תחנות הכוללות שיחות עם מראיינים אודות המועמד והתנסויותיו במהלך חייו, דילמות אתיות וכן סימולציות הכוללות משחקי תפקידים עם שחקן מקצועי.

בהיפוקרטס אנו מציעים הכנה פרטית לשאלון הביוגרפי וליום התחנות. בנוסף, מתקיים מפגש בקבוצה קטנה ובו כל מועמד מתרגל 3 סימולציות עם שחקן מקצועי ולאחר מכן מקבל משוב עם הערות לשימור ושיפור. בנוסף צופה המועמד במועמדים אחרים המתרגלים סימולציות ולומד ומפיק לקחים מכלל ההערות שהוא שומע. 

בהיפוקרטס אנו מכינים מועמדים למבחני מרק"ם למועמדים לעתודה רפואית למסלול צמרת באוניברסיטה העברית.ההכנה מיועדת לבוגרי תיכון וכן למועמדים המתמיינים מתוך שרות, וכוללת דגשים מיוחדים למועמדים למסלול צמרת.

‏יתרונות ההכנה בהיפוקרטס לבחינות מור, מרקם ומרב

יתרונות ההכנה בהיפוקרטס הם בהיכרות מוקדמת עם אופי הבחינה ועם מתן משוב והדרכה לכל מועמד בהתאם לנתוניו. בשונה ממקומות אחרים, שם ההכנה הינה כללית וקבוצתית, בהיפוקרטס, ההכנה והתרגול הם אישיים ולכל היותר בזוגות במידה ויש חבר אשר אתה מעוניין לקבל איתו ביחד הדרכה. כך מקבל כל מועמד את תשומת הלב המלאה הדרושה להכנה הטובה ביותר לתהליך המיון. לכל מועמד תכונות אישיות שונות וסיפור חיים אחר ורק בתהליך אישי מתאפשרים התבוננות קרובה ומשוב ייחודי.

ההכנה היא אדפטיבית וכוללת מתן בסיס כללי ומוגדר מראש יחד עם התאמה אישית לסיפור החיים והתכונות של כל אחד ואחת. היכרות מוקדמת עם הנדרש בבחינות המיון מור, מרקם ומרב מאפשרת להגיע בטוחים יותר ומוכנים לקראת היום המכריע. נלמד כיצד להדגיש ולהעצים את נקודות החוזק וכיצד להתמודד עם הסוגיות הדורשות שיפור. נדון  אודות הסוגיות הדורשות שיפור אצל כל מועמד בצורה בונה ומעצימה על מנת לשפר את ההצגה העצמית.

התרגול הייחודי שלנו לבחינות מור, מרקם ומרב כולל: הכנה למילוי שאלונים ביוגרפים לקבלה ללימודי רפואה, הכנה ליום התחנות מורקם/מרב/צמרת, הכנה לסימולציה עם שחקן מקצועי.

baner