המלצות

חן סמואלוב – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

ממליצה בחום על ההכנות של רוני, גם למור למרקם וגם בבן גוריון אין לה מתחרים!! (יצא לי לעשות גם הכנות אחרות והיא באמת הכי טובה שיש). מעבר לתהליך ההכנה למיון עצמו הרגשתי שהמפגשים היו לי משמעותיים כחלק מההכנה העצמית שלי למקצוע הרפואה 

רוני עזרה לי מאוד בכתיבת קורות החיים ובהכנה לראיונות בבן גוריון. היא הפיגה את הערפל ואת חוסר הוודאות לגבי תהליך המיון, מה שעזר מאוד לתחושת הביטחון בזמן אמת. החומר העיוני והעצות שקיבלתי במהלך המפגשים היו מקצועיים מאוד ועזרו לי להתכונן לשלבי המיון על הצד הטוב ביותר. ממליצה!
יובל אלחייני – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי
אוקטובר, 2021
רוני הכינה אותי למבחן הממוחשב ולראיון הקבלה ללימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון. ההכנה שלה עזרה לי להפיג מעט מן הערפל שאופף את המיונים הללו, להוריד את רמת הלחץ באופן משמעותי וסופסוף להתחיל את הלימודים. רוני מקצועית מאוד ותוכנית העבודה שלה מסודרת, ברורה ומעודכנת תמיד. ממליצה!
חן כץ – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוקטובר, 2021

רוני ליוותה אותי לאורך כל תהליך המיון לרפואה במקצועיות, סבלנות ונעם. ההכנה הייתה מקיפה, עדכנית וברורה ותרמה לי רבות הן ברמת התוכן והן בחיזוק הבטחון העצמי לקראת שלבי המיון השונים. ממליץ!
גל סער – סטודנט לרפואה במסלול ה-6 שנתי
אוקטובר, 2021
רוני מקצועית מאוד וההכנה שלה מקיפה, ברורה ומסודרת. הכלים שניתנו לי בהכנה איפשרו לי להגיע למיונים בביטחון ולהצליח. עברתי איתה כל שלב בהכנות ואני ממליצה על כך מאוד!
אליאן מרגולין – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוקטובר, 2021

רוני הכינה אותי למבחני המרק"ם ושל"ו. ההכנה שלה הייתה מסודרת, מקיפה ומדוייקת. היתרון הגדול בהכנה אצל רוני הוא היחס האישי. רוני שמה דגש על המפגשים האישיים והליווי הצמוד, ויודעת להצביע בדיוק על הנקודות אותן אתה צריך לשפר. בנוסף, ההכנה למבחן של"ו מצויינת, עושה סדר ובהירה.
ליילה וינופול – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוקטובר, 2021

עשיתי אצל רוני הכנה לראיון לרפואת שיניים בעברית, ההכנה הייתה מקצועית ומקיפה  וכשהגעתי לראיון הרגשתי מאוד מוכנה, וכל שאלה שנשאלתי הכרתי מראש בזכות ההכנה של רוני. הראיון עבר בצורה מושלמת, וקיבלתי תשובה חיובית כבר בנגלה הראשונה
נטלי שקולניק – סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית

אוקטובר, 2021

רוני מדהימה, היא לימדה אותי וכיוונה אותי גם אם זה בפרטים הכי קטנים. הרגשתי הרבה יותר מוכנה לגשת לראיונות וקיבלתי תשובה חיובית. ממליצה בחום.
עדן רוזן – סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב 

אוקטובר, 2021

רוני היקרה, אין מילים לתאר את תרומתך, מקצועיותך והכוונתך המדויקת שאין ספק שתרמו כולן יחדיו תרומה משמעותית ביותר להצלחתו של בני במשימות הצו הראשון והביאו אותו לפסגת התוצאות האפשריות. תודה מקרב לב.
ב.ד 

אוקטובר, 2021

עשיתי את ההכנה לרפואת שיניים בתל אביב, ההכנה הייתה מדוייקת, מקיפה, שמה דגש אישי ונתנה לי את כל הכלים כדי להצליח בראיונות! בנוסף, הרגשתי רגועה ומוכנה לראיונות , ממליצה בחום!!!
ריאנה קזלוב – סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב 

אוקטובר, 2021

בזכות ההכנה של רוני הגעתי רגועה יותר ומוכנה לשלב הראיונות האישיים. ההכנה הייתה מקצועית ומקיפה, ממליצה בחום.
שובל מור כהן – סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב

אוקטובר, 2021

עשיתי אצל רוני הכנה למסר ולביוגרפי. הרגשתי את המקצועיות של רוני, את היחס האישי במפגשים, את צורת העבודה המסודרת ואת הביטחון שהיא נתנה בתהליך . ממליצה בחום!

מורן לוי – סטודנטית לרפואה במסלול ה-4 שנתי

אוקטובר, 2021

תודה לרוני על ההשקעה וההכנה האישית והמדויקת לקראת השלבים השונים לקבלה לבן גוריון. הגעתי מוכנה והתקבלתי ללימודים. ממליצה מאוד! 
עדן חוברי – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי 

אוקטובר, 2021

רוני מכניסה אותך לראש של הבוחנים ומשקפת איך התשובות שלך נשמעות מהצד השני. היא מעבירה את המשוב בצורה מדויקת וברורה ובעזרתה התמקדתי בנקודות הקריטיות ושיפרתי את הציון ב-30 נקודות!
גיא דולינסקי  – סטודנט לרפואה במסלול ה-4 שנתי

אוקטובר, 2021

התכוננתי אצל רוני למבחני המו״ר וגם למיונים של בן גוריון מעבר לכך שהתקבלתי ללימודים בסוף אני יכולה לומר שההכנה למבחנים תרמה רבות להצלחה שלי. רוני מסודרת מאוד, מסבירה בפירוט על כל שלב, גם בפן המקצועי וגם מבחינת התנהלות יום התחנות, ראיון וכו. החומר המקורי של היפוקרטס איכותי מאוד ומדמה באופן כמעט מושלם את המבחנים האמיתיים מה שעזר לי להגיע הכי מוכנה שאפשר ממליצה מכל הלב
רוני ביתן – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוקטובר, 2021

רוני אלופה! נותנת כלים פרקטים אמיתיים להתמודד עם המבחנים. מקצועית ועיניינית. אין לי ספק שלהכנה אצלה היה חלק משמעותי בקבלה שלי ללימודי רפואה. ממליצה בחום
שיר בלמס – סטודנטית לרפואה במסלול ה-4 שנתי
ינואר, 2022
Roni helped me prepare for the BGU Med School admissions process.  She was very professional and sensitive to my individual needs.  Highly recommend.
סם כהן –  סטודנט לרפואה במסלול ה-6 שנתי
אוקטובר, 2021

רוני מעניקה יחס אישי ומקצועי לכל מועמד. היא משקיעה מאמצים רבים כדי לספק למועמדים את כל הידע הדרוש ולמקד אותנו בעיקר. ההכנה שהיא מספקת היא מקיפה, מסודרת ועדכנית – ישר כשהגעתי אליה הבנתי שאם למדתי אצל רוני אני יכולה להיות רגועה 🙂 היא נתנה לי טיפים ומשובים אישיים שעזרו לי מאוד במבחני המור מרקם. היא ליוותה אותי בתהליך באכפתיות רבה והרגשתי שאני יכולה לפנות אליה תמיד. ממליצה בחום על ההכנה אצל רוני!

אפרת עודד – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוקטובר, 2020

היי שמי נדב ועשיתי אצל רוני הכנה לביוגרפי וליום תחנות ואני ממליץ בחום. ההכנה מתבצעת באופן פרטני ככה שהיחס האישי הוא ברמה הכי גבוהה שיש. בשל כך הרגשתי שהלמידה רלוונטית ומוכוונת ספציפית אליי, ושאני לא מתעכב על דברים שאני מרגיש יותר בנוח איתם, אלא רוני שמה את הדגש ועוזרת בדברים שאני צריך חיזוק. ההכנה נתנה לי כלים פרקטים שעזרו לי להכווין את עצמי על אף שכל המבחן הזה אמורפי.
ממליץ בפרט על סדנת השחקן שרוני מעבירה שמכינה לתחנת הסימולציה ביום תחנות. היא מועברת על ידי רוני ושחקן מקצועי, מאורגנת מאוד ומדמה.
תודה רבה רבה לרוני!
 

נדב הר נוף – סטודנט לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוגוסט,  2020

לרוני הגעתי לאחר המלצה חמה של בן משפחה קרוב הלומד רפואת שיניים. כאשר, בשונה מהמבחנים הקוגניטיביים, מבחני האישיות היוו עבורי חידה אחת גדולה. ההכנה של רוני למבחני המיון הייתה מקצועית ויסודית מאוד. רוני נתנה לי כלים רבים וירדה לפרטים הקטנים בכדי שאצליח. ממליץ מאוד מאוד ללמוד אצל רוני

יוני סינוואני – סטודנט לרפואה במסלול ה-4 שנתי

ספטמבר, 2020

רוני מקסימה, מנגישה את הרציונל מאחורי מבחן של"ו בצורה הפשוטה והמקצועית ביותר. ממליצה מאד.

שרון בן ארי – סטודנטית לרפואה במסלול ה-4 שנתי

ספטמבר,  2020

רוני מקצוענית אמיתית, מכירה את הדרישות ויודעת להכויין אותך באופן אישי ובהתאמה לחוזקות ולנקודות שדורשות שיפור ועידון. ממליץ!

איתי נשר – סטודנט לרפואה במסלול ה-4 שנתי 

 אוגוסט, 2020

המכון הכי טוב והכי מוצלח
בעזרת המכון הזה אני התקבלתי

סאלח שייח אחמד – סטודנט לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית 

אוגוסט, 2020

רוני מקדישה יחס אישי לכל מועמד, ההכנה מקצועית ויסודית, לאחר ההכנה אצלה התקבלתי לתל אביב ולעברית בשנה הראשונה שניגשתי למבחן מור. ממליצה מאוד!

ליאת בנדק – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי 

ספטמבר, 2020

ההכנה של רוני למבחן השל"ו מומלצת מאוד. רוני מצליחה להסיר את הספק במבחן ומוכיחה כי לשל"ו רצוי וניתן להתכונן! היא מקצועית ונעימה מאוד! שיפרתי את הציון במבחן בכ30 נקודות!!
 

דנה קוסטובסקי – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

ספטמבר,  2020

מאוד ממליצה על ההכנה של רוני. הרגשתי שההכנה תרמה לי ולמדתי המון!

נטלי הררי – סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב 

אוגוסט, 2020

קורס מקצועי מקיף 🥇
הרגשתי שהניסיון של רוני בשילוב עם משוב כן וחד נותנים כלים מעולים להתמודד עם המיון.
ממליץ בחום!

שחר אליהו – סטודנט לרפואה במסלול ה-4 שנתי 

אוגוסט , 2020

בחרתי ברוני שתשייף לי קורות חיים ושתכין אותי לקראת ראיונות עבודה.
לאחר השיפוצים שהיא ביצעה בקורות חיים שלי, על ולאחר הדברים שהיא לימדה אותי – אני בטוח שהולכות להגיע המון הצעות עבודה!
ממליץ 🙂

סתיו ברכה

מרץ, 2020

אני רוצה להמליץ על ההכנה של מכון היפוקרטס בהובלתה של רוני!
נעזרתי ברוני בתהליך הקבלה שלי לרפואה בבן גוריון והיא נתנה לי המון ידע, כלים, ודיוק מחשבתי! בנוסף להכל היא דייקה אותי ברמה האישית וסייעה לי מאוד ! לרוני יש חלק משמעותי בקבלה שלי. שווה כל רגע… ממליצה מאוד !!!!!

קים רובין – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוגוסט , 2020

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support