המלצות

רוני מעניקה יחס אישי ומקצועי לכל מועמד. היא משקיעה מאמצים רבים כדי לספק למועמדים את כל הידע הדרוש ולמקד אותנו בעיקר. ההכנה שהיא מספקת היא מקיפה, מסודרת ועדכנית – ישר כשהגעתי אליה הבנתי שאם למדתי אצל רוני אני יכולה להיות רגועה 🙂 היא נתנה לי טיפים ומשובים אישיים שעזרו לי מאוד במבחני המור מרקם. היא ליוותה אותי בתהליך באכפתיות רבה והרגשתי שאני יכולה לפנות אליה תמיד. ממליצה בחום על ההכנה אצל רוני!

אפרת עודד – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוקטובר, 2020

היי שמי נדב ועשיתי אצל רוני הכנה לביוגרפי וליום תחנות ואני ממליץ בחום. ההכנה מתבצעת באופן פרטני ככה שהיחס האישי הוא ברמה הכי גבוהה שיש. בשל כך הרגשתי שהלמידה רלוונטית ומוכוונת ספציפית אליי, ושאני לא מתעכב על דברים שאני מרגיש יותר בנוח איתם, אלא רוני שמה את הדגש ועוזרת בדברים שאני צריך חיזוק. ההכנה נתנה לי כלים פרקטים שעזרו לי להכווין את עצמי על אף שכל המבחן הזה אמורפי.
ממליץ בפרט על סדנת השחקן שרוני מעבירה שמכינה לתחנת הסימולציה ביום תחנות. היא מועברת על ידי רוני ושחקן מקצועי, מאורגנת מאוד ומדמה.
תודה רבה רבה לרוני!
 

נדב הר נוף – סטודנט לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוגוסט,  2020

לרוני הגעתי לאחר המלצה חמה של בן משפחה קרוב הלומד רפואת שיניים. כאשר, בשונה מהמבחנים הקוגניטיביים, מבחני האישיות היוו עבורי חידה אחת גדולה. ההכנה של רוני למבחני המיון הייתה מקצועית ויסודית מאוד. רוני נתנה לי כלים רבים וירדה לפרטים הקטנים בכדי שאצליח. ממליץ מאוד מאוד ללמוד אצל רוני

יוני סינוואני – סטודנט לרפואה במסלול ה-4 שנתי

ספטמבר, 2020

רוני מקסימה, מנגישה את הרציונל מאחורי מבחן של"ו בצורה הפשוטה והמקצועית ביותר. ממליצה מאד.

שרון בן ארי – סטודנטית לרפואה במסלול ה-4 שנתי

ספטמבר,  2020

רוני מקצוענית אמיתית, מכירה את הדרישות ויודעת להכויין אותך באופן אישי ובהתאמה לחוזקות ולנקודות שדורשות שיפור ועידון. ממליץ!

איתי נשר – סטודנט לרפואה במסלול ה-4 שנתי 

 אוגוסט, 2020

המכון הכי טוב והכי מוצלח
בעזרת המכון הזה אני התקבלתי

סאלח שייח אחמד – סטודנט לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית 

אוגוסט, 2020

רוני מקדישה יחס אישי לכל מועמד, ההכנה מקצועית ויסודית, לאחר ההכנה אצלה התקבלתי לתל אביב ולעברית בשנה הראשונה שניגשתי למבחן מור. ממליצה מאוד!

ליאת בנדק – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי 

ספטמבר, 2020

ההכנה של רוני למבחן השל"ו מומלצת מאוד. רוני מצליחה להסיר את הספק במבחן ומוכיחה כי לשל"ו רצוי וניתן להתכונן! היא מקצועית ונעימה מאוד! שיפרתי את הציון במבחן בכ30 נקודות!!
 

דנה קוסטובסקי – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

ספטמבר,  2020

מאוד ממליצה על ההכנה של רוני. הרגשתי שההכנה תרמה לי ולמדתי המון!

נטלי הררי – סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב 

אוגוסט, 2020

קורס מקצועי מקיף 🥇
הרגשתי שהניסיון של רוני בשילוב עם משוב כן וחד נותנים כלים מעולים להתמודד עם המיון.
ממליץ בחום!

שחר אליהו – סטודנט לרפואה במסלול ה-4 שנתי 

אוגוסט , 2020

בחרתי ברוני שתשייף לי קורות חיים ושתכין אותי לקראת ראיונות עבודה.
לאחר השיפוצים שהיא ביצעה בקורות חיים שלי, על ולאחר הדברים שהיא לימדה אותי – אני בטוח שהולכות להגיע המון הצעות עבודה!
ממליץ 🙂

סתיו ברכה

מרץ, 2020

אני רוצה להמליץ על ההכנה של מכון היפוקרטס בהובלתה של רוני!
נעזרתי ברוני בתהליך הקבלה שלי לרפואה בבן גוריון והיא נתנה לי המון ידע, כלים, ודיוק מחשבתי! בנוסף להכל היא דייקה אותי ברמה האישית וסייעה לי מאוד ! לרוני יש חלק משמעותי בקבלה שלי. שווה כל רגע… ממליצה מאוד !!!!!

קים רובין – סטודנטית לרפואה במסלול ה-6 שנתי

אוגוסט , 2020

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support