היפוקרטס מחויבת למתן נגישות לבעלי צרכים מיוחדים. הנגשת האתר ובית העסק לבעלי מוגבלויות היא מבחינתנו מעשה של אחריות חברתית. 

אתר האינטרנט 

באתר זה בוצעו התאמות ושיפורים בהתאם להמלצות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 ולהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך  WCAG2.0. תוסף הנגישות פעיל כל הזמן באתר ואין צורך בפעולה מיוחדת כלשהי כדי להפעילו. 

אתרי צד שלישי 

באתר נעשה שימוש  ברכיבים או אתרי אינטרנט של צד ג'  כגון ווטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם או אחרים אשר אינם בשליטתנו. ישנה אפשרות שהדבר יציב אתגרים בשימוש באתר בידי אנשים בעלי מוגבלויות ואשר לצערנו אין ביכולתנו לשלוט עליהם. להלן דוגמאות למדיניות הנגישות באתרי צד שלישי: 

הגעה פיזית לבית העסק

בית העסק מאפשר הגעה, כניסה ותנועה עם כסאות גלגלים ובעלי מוגבלות בהליכה. במקום ישנה רמפה המאפשרת לעלות למדרכה ומעלית. ישנן חניות נכים בחניון הציבורי ברחוב אשכול הסמוך לבית העסק.  

דרכי פנייה בנושא נגישות והצעות שיפור בנושא נגישות 

עשינו את מירב המאמצים בכדי לאפשר נגישות לכל אדם. למרות המאמצים האלו, ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי כפי שהתכוונו בגלל טעות אנוש, עדכון תוכנות, עדכון דפדפנים ועוד. אם במהלך הגלישה באתר או בהגעה פיזית להיפוקרטס נתקלת בבעיה בנושא נגישות, אנו מתנצלים על כך ונשמח לקבל ממך הערות באמצעות פניה לרוני גרינברג על ידי מייל roni@hippocrates.co.il  ואנו נעשה את כל המאמצים כדי לתקן זאת. 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support