רוני גרינברג
רוני גרינברג
זהר עילם
זהר עילם

אודות והמלצות

   במכון היפוקרטס אנו עוסקים בהצלחה בהכנה פרטנית למבחן הביוגרפי במו"ר/מרק"ם/מר"ב; הכנה ליום התחנות במו"ר/מרק"ם/מר"ב; הכנה לכל מבחני המיון, שאלונים וראיונות, לפקולטות לרפואת שיניים בתל אביב ובעברית; הכנה למבחן הממוחשב ולראיון האישי בפקולטה לרפואה בבן גוריון והכנה למבחני מרק"ם למועמדים למסלול צמרת. 

בהיפוקרטס מתרגלים כיצד להבליט את התכונות שעליהן שמים דגש בהליך המיון של המועמדים ללימודי רפואה, רפואת שיניים ופקולטות נוספות. בהיפוקרטס מתרגלים התמודדות עם דילמות על ידי תרגול במילוי שאלונים, תרגול ראיונות אישיותיים וסימולציות עם שחקן מקצועי. בתרגול המתאים אנו לא משנים את האדם ומבקשים ממנו להיות מישהו אחר אלא להיפך. אנו מתרגלים ולומדים כיצד להתמודד עם סיטואציה של ראיון, כיצד להיערך אליה וכיצד להבליט את המיטב שיש בכל אחד ואחת.

מכון היפוקרטס נוסד על ידי רוני גרינברג, בעלת ניסיון בן למעלה מ-20 שנה בביצוע ראיונות, הכנה לראיונות ואבחון אישיותי. רוני שימשה כמנהלת משאבי אנוש ומנהלת גיוס בארגוני הייטק שונים וכן כשותפה ומנהלת בכירה בחברות השמה מובילות ומכוני אבחון. בהיפוקרטס, רוני עורכת באופן אישי את כל המפגשים עם כל המועמדים. 

בעלת ניסיון רב בהכנה לראיונות ללימודי רפואה, ללימודי רפואת שיניים, ללימודים בפקולטות השונות באוניברסיטאות ולתפקידים שונים בארגונים.

בעלת שני תארי MA מאוניברסיטת תל-אביב – תואר שני במסלול תזה בלימודי עבודה (ניהול משאבי אנוש ויעוץ ארגוני) ותואר שני בגישור ויישוב סכסוכים. בעלת תואר BA בהצטיינות בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

התרגול בסימולציות מתבצע על ידי השחקן זהר עילם. זהר הוא שחקן ומנחה סדנאות מנוסה, בוגר בתי ספר מובילים למשחק. לזהר ניסיון רב והתמחות בסדנאות אינטראקטיביות עם קהל מגוון.

אושר גדול לקבל הודעות כאלו מהמועמדים…

המלצות מרגשות ממועמדים שתרגלו בהיפוקרטס והם כיום סטודנטים לרפואה ורפואת שיניים בכל הפקולטות בישראל