אודות והמלצות

אודות והמלצות2019-02-14T12:32:19+00:00

    

אודות והמלצות

רוני גרינברג
רוני גרינברג
זהר עילם
זהר עילם

   במכון היפוקרטס אנו עוסקים בהצלחה בהכנה פרטנית למבחן הביוגרפי במו"ר/מרק"ם/מר"ב; הכנה ליום התחנות במו"ר/מרק"ם/מר"ב; הכנה לכל מבחני המיון, שאלונים וראיונות, לפקולטות לרפואת שיניים בתל אביב ובעברית; הכנה למבחן הממוחשב ולראיון האישי בפקולטה לרפואה בבן גוריון והכנה למבחני מרק"ם למועמדים למסלול צמרת. 

בהיפוקרטס מתרגלים כיצד להבליט את התכונות שעליהן שמים דגש בהליך המיון של המועמדים ללימודי רפואה, רפואת שיניים ופקולטות נוספות. בהיפוקרטס מתרגלים התמודדות עם דילמות על ידי תרגול במילוי שאלונים, תרגול ראיונות אישיותיים וסימולציות עם שחקן מקצועי. כל זאת כדי להבליט את המיטב שיש בכל אחד ואחת.

מכון היפוקרטס נוסד על ידי רוני גרינברג, בעלת ניסיון בן למעלה מ-20 שנה בביצוע ראיונות, הכנה לראיונות ואבחון אישיותי. רוני שימשה כמנהלת משאבי אנוש ומנהלת גיוס בארגוני הייטק שונים וכן כשותפה ומנהלת בכירה בחברות השמה מובילות ומכוני אבחון. בהיפוקרטס, רוני עורכת באופן אישי את כל המפגשים עם כל המועמדים. בעלת ניסיון רב בהכנה לראיונות ללימודי רפואה, ללימודי רפואת שיניים, ללימודים בפקולטות השונות באוניברסיטאות ולתפקידים שונים בארגונים.

בעלת שני תארי MA מאוניברסיטת תל-אביב – תואר שני במסלול תזה בלימודי עבודה (ניהול משאבי אנוש ויעוץ ארגוני) ותואר שני בגישור ויישוב סכסוכים. בעלת תואר BA בהצטיינות בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

התרגול בסימולציות מתבצע על ידי השחקן זהר עילם. זהר הוא שחקן ומנחה סדנאות מנוסה, בוגר בתי ספר מובילים למשחק. לזהר ניסיון רב והתמחות בסדנאות אינטראקטיביות עם קהל מגוון.

אושר גדול לקבל הודעות כאלו מהמועמדים…

המלצות מרגשות ממועמדים שתרגלו בהיפוקרטס והם כיום סטודנטים לרפואה ורפואת שיניים בכל הפקולטות בישראל

              

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support