הכנה לסימולציה עם שחקן מקצועי

הכנה לסימולציה עם שחקן מקצועי2019-01-11T13:02:51+00:00

הכנה ייחודית בהיפוקרטס –

תרגול סימולציה עם שחקן מקצועי. 

שלוש תחנות במרכז הערכה מורכבות מסימולציה של המועמד מול שחקן מקצועי אשר במשך 5 דקות מאתגר את המועמד עם סיטואציה קונפליקטואלית. שלוש הסימולציות במרכז הערכה מבוססות בעיקר על עולם הרפואה אולם גם לקוחות מעולמות תוכן אחרים.  לאחר 5 דקות של סימולציה מול שחקן, עובר המועמד תחקיר בן 5 דקות על ידי מראיין שצפה בו.

סימולציות עם שחקן מהוות כמעט 50 אחוז מהציון במרכז ההערכה וכדאי מאד לתרגל אותן באופן מקצועי על מנת להיות מוכנים וערוכים לכך. בהיפוקרטס אנו מתרגלים עם שחקן מקצועי סצנות המציגות סיטואציות קונפליקטואליות ולומדים כיצד להתמודד עם מגוון סיטואציות וכיצד לעבור בהצלחה את התחקיר שלאחריו. ישנם הרבה מאד היבטים אישיותיים לגבי המועמד אשר נחשפים בהליך הסימולציה ובמהלך הסדנה עם השחקן אנו לומדים להכיר אותם ומדריכים כל מועמד כיצד להציג את עצמו באופן מיטבי. מומלץ למועמד לרפואה לתרגל משחק בסימולציה ותחקיר בהיפוקרטס לפני היום המכריע ולא לפגוש סצנה קונפליקטואלית עם שחקן מקצועי לראשונה בהליך המיון עצמו. הסימולציה בהיפוקרטס מתבצעת בקבוצה קטנה ומאפשרת למועמדים ללמוד הן מתרגול עצמי והן מהתבוננות במועמדים אחרים.

baner

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support